Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Gęste karpy Miscanthus Giganteus,miskant olbrzymi,DUZE karpy,transport Prywatne

miesiąc temu Dom i Ogród Warszawa 77 wyświetlenia

25zł00

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 25zł00

Oferuję karpy 30-40 cm pięknej trawy ozdobnej miskant gigant inaczej zwanej Polskim bambusem.Sadzonki zahartowane oraz bardzo dobrze ukorzenione. Trawa kwitnie pięknymi pióropuszami. Idealna na żywopłot do osłonienia się.

Roślina jest trawą ozdobną tworzącą gęste, okazałe kępy dorastające w pierwszym roku od posadzenia do 2-3 metrów w kolejnych nawet do 4 metrów wysokości. Kwitnienie przypada na październik a kwiaty w formie pióropusza są koloru kremowego. Gatunek ten nie jest ekspansywny, nie rozchodzi się na boki i rośnie w zwartej kępie. Sprzedawana roślina jest krzyżówką miskanta chińskiego (Miscanthus sinensis) z miskantem cukrowym (Miscanthus sacchariflorus).

Pięknie prezentują się sadzone w grupach lub pojedynczo wśród innych bylin lub niższych traw ozdobnych. Miskant jest świetną propozycją na rabaty, do sadzenia w okolicach oczka wodnego.

Stanowisko sadzenia- słoneczne/półcień

Mrozoodporność- do -25 stopni

Wysokość roślin na dzień dzisiejszy ok. 120cm-150 cm

Do wysyłki część zielona rośliny skracana. Zabieg ten w przypadku tej trawy w żaden sposób nie wpłynie na jej jakość a roślina w bardzo szybkim tempie wróci do pierwotnego wyglądu.

Wygląd roślin na dzień 06.08.2020

Rośliny ze względów transportowych, wysyłamy od poniedziałku do środy.

Możliwa wysyłka kurierem 1-6 sztuk 21złotych

Odbiór osobisty w Oleśnicy