Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Legowisko dla psa,psie legowisko -producent-"PRINCESS"- tkanina 05 Firmowe

4 miesiące temu Zwierzęta Warszawa 21 wyświetlenia

369zł00

  • img
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 369zł00

Przedmiotem sprzedaży jest wysokiej jakości sofa, legowisko dla psa. Jako nieliczni na rynku zastosowaliśmy w naszych produktach innowacyjny system" ANTIBACTERIAL SILVER" polegający na zabezpieczeniu materaca antybakteryjnym preparatem zawierającym jony srebra. Impregnacja taka skutecznie i trwale neutralizuje nieprzyjemne zapachy tworząc jednocześnie antybakteryjną powłokę blokującą dalsze ich rozprzestrzenianie.

Nano cząsteczki srebra (koloidy srebra), mają właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze co w znacznym stopniu ogranicza powstawanie brzydkiego zapachu.

Wszystkie materace w naszych legowiskach wykonane są z wysokoelastycznej, antyalergicznej , atestowanej pianki pierwszego gatunku. W celu zapewnienia naszemu psu komfortu, gęstość pianki jest indywidualnie dobierana do przedziału wagowego zwierzęcia.

Użyte do produkcji legowisk tkaniny są pokryte preparatem hydrofobowym, wykorzystującym nanotechnologię która w znaczny sposób zabezpiecza materiał przed chłonięciem wilgoci, tłuszczu oraz kurzu, ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń.

Użyte tkaniny są mocne, wytrzymałe bez efektu uciążliwego szeleszczenia jak to często bywa przy materiale Oxford ,Kodura.

Dzięki konstrukcji skrzyniowej nasze legowiska nie odkształcają się , nie ubijają jak to często bywa np. w legowiskach pontonowych.

Inne kolory dostępne w pozostałych naszych ogłoszeniach.

W cenie jest legowisko dla psa oraz widoczny panel ozdobny zabezpieczający ścianę przed zabrudzeniami. Poduszeczki nie są w cenie (plus 35zł/szt). Dostępne w pozostałych naszych ogłoszeniach .

Istnieje możliwość wymiany podstawowego materaca, na materac rehabilitacyjny VISCO MEMORY (plus 99zł). Materac taki proponujemy szczególnie w przypadku psów starszych, schorowanych mających problemy kostno stawowe. Materac taki dopasowuje się do kształtu zwierzęcia dając mu wyjątkowy komfort.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 10.00-22.00

Produkt dostarczamy w całym kraju w cenie 28zł szt.

Szczegóły

Jakie zwierzę? Psy