Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Medytacja dla Ziemi Firmowe

miesiąc temu Lokalne wydarzenia Katowice 59 wyświetlenia

-- zł

  • img
Lokalizacja: Katowice
Cena: -- zł

Czy martwi Cię stan naszej Ziemi? Trafiają do Ciebie informacje na temat zwierząt i natury, przez które zalewa Cię fala negatywnych emocji i bezsilności? MAMY SIŁĘ I MOC TO ZMIENIĆ! 

 Jest niezwykle ważny jeśli zależy Ci na losach Ziemi!

 Nasza jubileuszowa 90 MEDYTACJA DLA ZIEMI jest w ten czwartek 1 października 2020 w dzień boskiej planety Jowisz / Jupiter. Jak zawsze o 22:00 czasu polskiego. Magiczna data 1.10.2020.

Wiemy co się dzieje na Ziemi - patrz https://zwierzetamocy.org/2020/09/28/zwierze-mocy-wieloryb-straznik-pamieci-przyplywa-z-wazna-wiadomoscia-dla-ludzkosci-i-przyszlosci-ziemi/ - ale walczymy i wysyłamy dobre myśli w imię dobra i światła tutaj na Ziemi. 

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne

uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni

telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń

połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza

by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!

energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!!

Więcej informacji tutaj :  https://mariabucardi.pl/pl/p/90-Rytual-dla-Matki-Ziemi-z-Maria-Bucardi%2C-Medytacja-dla-Ziemi%2C-Pelnia-Podroznikow%2C-Ksiezyc-Plonow-90-JUBILEUSZOWA-MEDYTACJA-DLA-ZIEMI/632