Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Montaż filmów / obróbka filmów / postprodukcja / video Prywatne

5 miesięcy temu Usługi i Firmy Poznań 101 wyświetlenia

-- zł

  • img
Lokalizacja: Poznań
Cena: -- zł Do negocjacji

Freelancer, który zajmuje się produkcją i profesjonalnym montażem filmów od dobrych kilku lat. W tym miejscu zapoznasz się z moją pracą, która przez lata przerodziła się w pasję i źródło życiowej satysfakcji. 

Najnowszy film zrobiony przeze mnie - sprawdź go zanim podejmiesz decyzję! 

https://vimeo.com/419926329

https://www.facebook.com/114450220271289/videos/2887699814677549/

https://www.instagram.com/p/CAVRx_DnWmn/

Nie ukrywajmy, że tutaj jest dużo 'Januszy' zajmujących się montażem filmów, którzy robią zwykłą sklejkę na szybko. Spójrz na ich przykłady video albo ich nie podają publicznie, bo nie ma się czym chwalić albo dodają i wyglada to tragicznie - odpowiedzmy sobie, tak wygląda profesjonalny montaż za taką cenę? Ja pokażę Tobie przeciwieństwo, gdyż zależy mi na Twojej satysfakcji. 

Zapewne najpierw interesuje Ciebie cena? Napisz do mnie prywatnie, a wspólnie wycenimy film i na pewno się dogadamy, co do wykonania mojej pracy.

Jestem laureatem oraz zwycięzca kilku konkursów ogólnopolskich dotyczących filmu oraz jego montażu. Współpracowałem z wieloma polskimi YouTuberami tworząc i montując dla nich filmy.

Wykonam profesjonalne animacje, przejścia oraz nadam Twojemu filmowi upragniony wygląd - wszystko zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Chcesz mieć fajną pamiątkę z wycieczki, imprezy, ślubu, urodzin? 

Albo chciałbyś wrzucać materiały na platformę YouTube - vlogi?

Zmontuję Twój film przede wszystkim w sposób nowoczesny, modny używając najnowszych technik z zakresu montażu. Subtelne przejścia z dbałością przede wszystkim o estetykę, pokolorowanie Twojego video, dołożenie dodatkowych dźwięków, by sprawić, że Twój film będzie jeszcze bardziej interesujący, oraz wiele wiele innych! 

Zlecić mi możesz film z każdej kategorii. Może być to również sklejka ze zdjęciami. 

Współpracowałem z wieloma twórcami YouTube, zasięgi powyżej 200 tysięcy subskrybcji, wiem co zrobić, by Twój film stał się atrakcyjniejszy, zmontuję go w taki sposób, że nie będziesz mógł oderwać od niego oka. 

Z Twoich nagrań wybiorę najlepsze fragmenty, - możesz mi podpowiedzieć, czego oczekujesz a ja zastosuję Twoje wskazówki w montażu.

Materiał przesyłasz mi przez różne upload'y w internecie - np. Google Drive. Zapewniam prostą instrukcję w postaci filmiku oraz pomoc jak je przesłać. 

Czas oczekiwania na film - w zależności od długości materiału, ale zazwyczaj do 3-ch dni, gdyż robię to z pasji i zajawki. 

Brand 'Sierakovski' to jedna osoba, ale za to dobrze zorganizowana dzięki czemu jestem w stanie oferować kompleksowe usługi od produkcji poprzez realizację i postprodukcję z dziedziny video na Twoim zadowoleniu kończąc.

Jestem też na :

Facebook'u : http://facebook.com/sierakovskivideo

Instagramie : https://www.instagram.com/sierakovski/

Vimeo : https://vimeo.com/sierakovski

Tam więcej moich przykładowych prac // portfolio.

Zapraszam do współpracy!