Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz! Firmowe

2 miesiące temu Oferty pracy Rzeszów 90 wyświetlenia

-- zł

  • img
Lokalizacja: Rzeszów
Wynagrodzenie: -- zł

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Sprzątanie(k/m) - Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:

·        Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.

·        Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

·        Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)

·        Szkolenie wdrożeniowe

·        Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h

·        Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)

·        Bezpłatną odzież roboczą

·        Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

·        Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania

·        Współpracownicy z Polski

·        Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100€)

Wymagania:

·        Doświadczenia na podobnym stanowisku

·        Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny

·        Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·        Sumienności, rzetelności

·        Wytrzymałości fizycznej

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Concept Plus Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel. kom. 504 969 105

E-mail      ase@cp-personal.com

Tel.          17 878 70 26

                17 862 20 26

Szczegóły

Umowa Umowa o pracę
Wymiar czasowy Pełny etat