Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Wycieczka szkolna - Podlasie 3 dni / 650 zł Firmowe

2 tygodnie temu Usługi i Firmy Warszawa 39 wyświetlenia

650zł00

  • img
  • img
  • img
Lokalizacja: Warszawa
Cena: 650zł00

Biuro ATAS Zaprasza na wycieczkę z klasą na Podlasie - bogate w walory przyrodnicze, kulturowe i historyczne. Polecamy wycieczkę dla uczniów od 7 roku życia. Wyjazd realizowany dla grupy 34-45 uczestników.

W związku z tym, że nasza firma dołączyła do programu Polski Bon Turystyczny,  rodzice mogą pokryć część kosztów wycieczki płacąc bonem turystycznym 500+.

Podlasie - program wycieczki

1 DZIEŃ - TYKOCIN, BIAŁYSTOK
Zbiórka pod szkołą, następnie wyjazd autokarem.
Tykocin - zwiedzanie z przewodnikiem: zabytkowy rynek z pomnikiem hetmana Czarnieckiego, Kościół św. Trójcy, alumnat, Synagoga, dom talmudyczny, Zamek Królewski, Muzeum Narwi, rejs tramwajem wodnym po rzece Narew.
Następnie przejazd do Białegostoku, zwiedzanie: Zespół Parkowo- Pałacowy Branickich, Rynek Miejski, katedra, ratusz, sobór św. Mikołaja, punkt widokowy w kościele św. Rocha.
Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja.

2 DZIEŃ - SUPRAŚL, POCZOPEK, KRUSZYNIANY
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, wyjazd do Supraśla, miasteczka znanego z serialu „Blondynka” oraz filmu „U Pana Boga za piecem”. Zwiedzanie: Ławra Supraska, Pałac Bucholtzów, domy tkaczy, kościół św. Trójcy, nowoczesne multimedialne Muzeum Ikon. Przejazd do Poczopka, zwiedzanie: Silwarium - ścieżki dydaktyczne, ekspozycja przyrodnicza „Galeria na Skraju Puszczy”, Park Megalityczny, woliery z sowami. Przejazd do Kruszynian, zwiedzanie meczetu i mizaru, powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja.

3 DZIEŃ - BIAŁOWIEŻA

Śniadanie, przejazd do Białowieży, a następnie zwiedzanie z przewodnikiem:

Park Pałacowy – carskie założenie parkowe w stylu angielskim, Muzeum Przyrodniczo-Leśne – nowoczesna prezentacja multimedialna historii oraz flory i fauny Puszczy Białowieskiej, wstęp na wieżę widokową oraz wystawy czasowe w Muzeum Przyrodniczym.

Objazdowa wycieczka po Polanie Białowieskiej (cerkiew św. Mikołaja, architektura drewniana Białowieży, kościół św. Teresy, Park Dyrekcyjny, dolina Narewki, carski dworzec towarowy). Przejazd drezynami napędzanymi siłą mięśni uczestników, ognisko z kiełbaskami.

Rezerwat Pokazowy Zwierząt – poznawanie typowych zwierząt żyjących w Puszczy Białowieskiej

Ok 16:00 wyjazd w drogę powrotną.

Więcej informacji o programie i świadczeniach zawartych w cenie na stronie: https://wycieczkiszkolne.atas.pl/pl/wycieczki/24,wycieczka-szkolna-podlasie-TPT-1

Organizatorem wyjazdu jest firma ATAS - Touroperator Roku 2019 w kategorii "turystyka młodzieżowa". Mamy ponad 30 lat doświadczenia w wyjazdach dla dzieci i młodzieży.