Dodaje.pl jest dostępne także w twoim państwie: USA. Rozpocznij tutaj teraz!

Zarabiaj w opiece nawet 20 000 PLN na rekę! Firmowe

rok temu Oferty pracy Murowana Goślina 274 wyświetlenia

20,000zł00

  • img
Lokalizacja: Murowana Goślina
Wynagrodzenie: 20,000zł00

Zarób do 20 tysięcy złotych netto za wyjazd wakacyjny do opieki nadseniorem w Wielkiej Brytanii.

Standardowo do zadań opiekunki należy również zadbanie o dom- zwłaszcza wtych rejonach gdzie przebywa podopieczny, natomiast wszelkie czynności domowebędą do ustalenia z małżonką podopiecznego, która na co dzień zajmuje sięfarmą.

Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywieniaw Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na kontrakcie to 1200 Funtów nettooraz w trakcie współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Wymagania

•doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie wwolontariacie lub w pracach prospołecznych

•znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

•gotowość do wyjazdu za granicę;

•odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

 

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 516 052 212

Zapraszamy do Oddziałów Promedica24 w Poznaniu, Zielonej Górze, Grudziądzu,Toruniu, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy wcharakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą wWarszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgodyprzez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogątelefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: AlejeJerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będziewpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawiezgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowychjest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al.Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofertpracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacjądotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej:https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Szczegóły

Umowa Inna
Wymiar czasowy Pełny etat